Ostaa BFC237882133 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 1600V (1.6kV) |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 500V |
| Toleranssi: | ±5% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm) |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 222237882133 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 85°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BFC237882133 |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.610" (15.50mm) |
| ominaisuudet: | Long Life |
| Laajennettu kuvaus: | 0.013µF ±5% Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.013UF 5% 1.6KVDC RAD |
| kapasitanssi: | 0.013µF |