Ostaa BFC237884363 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 1600V (1.6kV) |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 500V |
| Toleranssi: | ±5% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 1.240" L x 0.354" W (31.50mm x 9.00mm) |
| Sarja: | MKP/MKP378 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 222237884363 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BFC237884363 |
| Lead Spacing: | 1.083" (27.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.748" (19.00mm) |
| ominaisuudet: | Long Life |
| Laajennettu kuvaus: | 0.036µF ±5% Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.036UF 5% 1.6KVDC RAD |
| kapasitanssi: | 0.036µF |