Ostaa BFC238330364 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 350V |
| Toleranssi: | ±5% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 1.220" L x 0.709" W (31.00mm x 18.00mm) |
| Sarja: | 383 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 2222 383 30364 222238330364 BC1912 BFC2 383 30364 BFC2 383 30364 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BFC238330364 |
| Lead Spacing: | 1.083" (27.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.102" (28.00mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.36µF ±5% Film Capacitor 350V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.36UF 5% 1KVDC RADIAL |
| kapasitanssi: | 0.36µF |