Ostaa BFC238603275 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 850V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 300V |
| Toleranssi: | ±5% |
| päättyminen: | Screw Terminals |
| Koko / Dimension: | 1.732" L x 1.181" W (44.00mm x 30.00mm) |
| Sarja: | MMKP386 |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | Rectangular Box |
| Muut nimet: | 222238603275 |
| Käyttölämpötila: | -50°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | BFC238603275 |
| Lead Spacing: | 0.894" (22.70mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.811" (46.00mm) |
| ominaisuudet: | Long Life |
| Laajennettu kuvaus: | 2.7µF ±5% Film Capacitor 300V 850V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 6 mOhm |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 2.7UF 5% 850VDC SCREW |
| kapasitanssi: | 2.7µF |
| Sovellukset: | Snubber |
| Email: | [email protected] |