Ostaa BFC241611304 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 63V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 25V |
| Toleranssi: | ±2% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 0.492" L x 0.197" W (12.50mm x 5.00mm) |
| Sarja: | MKP416 |
| Pakkaus: | Tape & Box (TB) |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 2222 416 11304 222241611304 BFC2 416 11304 BFC2 416 11304 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 23 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BFC241611304 |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.433" (11.00mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.13µF ±2% Film Capacitor 25V 63V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.13UF 2% 63VDC RADIAL |
| kapasitanssi: | 0.13µF |
| Sovellukset: | High Frequency, Switching |
| Email: | [email protected] |