BFC246840274
Osa numero:
BFC246840274
Valmistaja:
Angstrohm / Vishay
Kuvaus:
CAP FILM 0.27UF 10% 630VDC RAD
Tietolomake:
BFC246840274.pdf
esittely
Ostaa BFC246840274 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Voltage Rating - DC:630V
Voltage Rating - AC:250V
Toleranssi:±10%
päättyminen:PC Pins
Koko / Dimension:1.024" L x 0.354" W (26.00mm x 9.00mm)
Sarja:MKT468
Pakkaus:Bulk
Pakkaus / Case:Radial
Muut nimet:222246840274
Käyttölämpötila:-55°C ~ 105°C
Asennustyyppi:Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika:15 Weeks
Valmistajan osanumero:BFC246840274
Lead Spacing:0.886" (22.50mm)
Korkeus - Istuva (Max):0.866" (22.00mm)
ominaisuudet:-
Laajennettu kuvaus:0.27µF ±10% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Dielectric Material:Polyester, Metallized
Kuvaus:CAP FILM 0.27UF 10% 630VDC RAD
kapasitanssi:0.27µF