BFC246929124
Osa numero:
BFC246929124
Valmistaja:
Angstrohm / Vishay
Kuvaus:
CAP FILM 0.12UF 5% 100VDC RADIAL
Tietolomake:
BFC246929124.pdf
esittely
Ostaa BFC246929124 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Voltage Rating - DC:100V
Voltage Rating - AC:63V
Toleranssi:±5%
päättyminen:PC Pins
Koko / Dimension:0.492" L x 0.169" W (12.50mm x 4.30mm)
Sarja:MKT469
Pakkaus:Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case:Radial
Muut nimet:222246929124
Käyttölämpötila:-55°C ~ 105°C
Asennustyyppi:Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika:20 Weeks
Valmistajan osanumero:BFC246929124
Lead Spacing:0.394" (10.00mm)
Korkeus - Istuva (Max):0.728" (18.50mm)
ominaisuudet:-
Laajennettu kuvaus:0.12µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Dielectric Material:Polyester, Metallized
Kuvaus:CAP FILM 0.12UF 5% 100VDC RADIAL
kapasitanssi:0.12µF