BFC247952164
Osa numero:
BFC247952164
Valmistaja:
Angstrohm / Vishay
Kuvaus:
CAP FILM 0.16UF 5% 400VDC RADIAL
Tietolomake:
BFC247952164.pdf
esittely
Ostaa BFC247952164 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Voltage Rating - DC:400V
Voltage Rating - AC:200V
Toleranssi:±5%
päättyminen:PC Pins
Koko / Dimension:0.728" L x 0.315" W (18.50mm x 8.00mm)
Sarja:MKP479
Pakkaus:Bulk
Pakkaus / Case:Radial
Muut nimet:222247952164
Käyttölämpötila:-55°C ~ 105°C
Asennustyyppi:Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika:15 Weeks
Valmistajan osanumero:BFC247952164
Lead Spacing:0.591" (15.00mm)
Korkeus - Istuva (Max):0.669" (17.00mm)
ominaisuudet:Long Life
Laajennettu kuvaus:0.16µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Dielectric Material:Polypropylene (PP), Metallized
Kuvaus:CAP FILM 0.16UF 5% 400VDC RADIAL
kapasitanssi:0.16µF