Ostaa BFS19,235 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 20V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | - |
| transistori tyyppi: | NPN |
| Toimittaja Device Package: | TO-236AB (SOT23) |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q101 |
| Virta - Max: | 250mW |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Muut nimet: | 1727-5483-2 568-6954-2 568-6954-2-ND 933083501235 BFS19 /T3 BFS19 /T3-ND BFS19,235-ND BFS19235 |
| Käyttölämpötila: | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BFS19,235 |
| Taajuus - Siirtyminen: | 260MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 20V 30mA 260MHz 250mW Surface Mount TO-236AB (SOT23) |
| Kuvaus: | TRANS NPN 20V 0.03A SOT23 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 65 @ 1mA, 10V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 30mA |
| Email: | [email protected] |