Ostaa BH-3003 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite: | - |
|---|---|
| päättyminen Style: | Screw Terminal |
| Sarja: | BH-3 |
| Suuntautuminen: | - |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 7 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BH-3003 |
| Tuulettimen tyyppi: | Block |
| sulake Tyyppi: | Bolt Down |
| sulake Mitat: | Custom |
| For Use With / Oheistuotteet: | 3/8" Stud |
| Laajennettu kuvaus: | Fuse Block 700A 1 Circuit Bolt Down Chassis Mount |
| Kuvaus: | FUSE BLOCK BOLT DOWN 700A CHASS |
| Nykyinen arvostelu: | 700A |
| Yhteydenotto Material: | Aluminum |
| Yhteydenotto Finish: | Tin |
| Email: | [email protected] |