Ostaa BK1-S505H-1-R BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 400V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 600V |
| Koko / Dimension: | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Sarja: | S505H |
| Vasteaika: | Slow |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | 5mm x 20mm |
| Muut nimet: | 283-4378 BK1-S505H-1-R-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Holder |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Sulaminen I²t: | 1.28 |
| Valmistajan toimitusaika: | 23 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BK1-S505H-1-R |
| sulake Tyyppi: | Cartridge, Ceramic |
| Kuvaus: | FUSE CERM 1A 600VAC 400VDC 5X20 |
| DC Cold Resistance: | 0.14 Ohm |
| Nykyinen arvostelu: | 1A |
| Väri: | - |
| Katkaisukyky @ Jännite: | 1.5kA |
| Hyväksynnät: | CCC, cULus, PSE/JET, TUV |
| Email: | [email protected] |