Ostaa BLF2425M8L140J BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Testi: | 28V |
|---|---|
| Jännite - Rated: | 65V |
| transistori tyyppi: | LDMOS |
| Toimittaja Device Package: | SOT502A |
| Sarja: | - |
| Virta - Output: | 140W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SOT-502A |
| Muut nimet: | 934067835118 |
| Noise Kuva: | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BLF2425M8L140J |
| Saada: | 19dB |
| Taajuus: | 2.45GHz |
| Laajennettu kuvaus: | RF Mosfet LDMOS 28V 1.3A 2.45GHz 19dB 140W SOT502A |
| Kuvaus: | RF FET LDMOS 65V 19DB SOT502A |
| Nykyinen arvostelu: | - |
| Nykyinen - Testi: | 1.3A |
| Email: | [email protected] |