Ostaa BLF245,112 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Testi: | 28V |
|---|---|
| Jännite - Rated: | 65V |
| transistori tyyppi: | N-Channel |
| Toimittaja Device Package: | CRFM4 |
| Sarja: | - |
| Virta - Output: | 30W |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | SOT-123A |
| Muut nimet: | 568-2402 933817060112 BLF245 BLF245-ND BLF245112 |
| Noise Kuva: | 2dB |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | BLF245,112 |
| Saada: | 15.5dB |
| Taajuus: | 175MHz |
| Laajennettu kuvaus: | RF Mosfet N-Channel 28V 50mA 175MHz 15.5dB 30W CRFM4 |
| Kuvaus: | RF FET NCHA 65V 15.5DB SOT123A |
| Nykyinen arvostelu: | 6A |
| Nykyinen - Testi: | 50mA |
| Email: | [email protected] |