Ostaa BLF882U BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Testi: | 50V |
|---|---|
| Jännite - Rated: | 104V |
| transistori tyyppi: | LDMOS |
| Toimittaja Device Package: | LDMOST |
| Sarja: | - |
| Virta - Output: | 200W |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | SOT-502A |
| Muut nimet: | 1603-1018 |
| Noise Kuva: | - |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BLF882U |
| Saada: | 20.6dB |
| Taajuus: | 705MHz |
| Laajennettu kuvaus: | RF Mosfet LDMOS 50V 100mA 705MHz 20.6dB 200W LDMOST |
| Kuvaus: | RF FET LDMOS 104V 20.6DB SOT502A |
| Nykyinen arvostelu: | - |
| Nykyinen - Testi: | 100mA |
| Email: | [email protected] |