Ostaa BLF8G27LS-100J BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Testi: | 28V |
|---|---|
| Jännite - Rated: | 65V |
| transistori tyyppi: | LDMOS |
| Toimittaja Device Package: | SOT502B |
| Sarja: | - |
| Virta - Output: | 25W |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | SOT-502B |
| Muut nimet: | 568-12789-6 |
| Noise Kuva: | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BLF8G27LS-100J |
| Saada: | 17dB |
| Taajuus: | 2.5GHz ~ 2.7GHz |
| Laajennettu kuvaus: | RF Mosfet LDMOS 28V 900mA 2.5GHz ~ 2.7GHz 17dB 25W SOT502B |
| Kuvaus: | RF FET LDMOS 65V 17DB SOT502B |
| Nykyinen arvostelu: | - |
| Nykyinen - Testi: | 900mA |
| Email: | [email protected] |