Ostaa BP5807 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Jännite - Load: | 13 V ~ 15 V |
| teknologia: | Bipolar |
| Toimittaja Device Package: | 17-SIP |
| Vaiheen tarkkuus: | - |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 17-SIP, 13 Leads |
| Output Configuration: | Low Side (3) |
| Käyttölämpötila: | -10°C ~ 70°C (TA) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Moottorityyppi - Stepper: | - |
| Moottorityyppi - AC, DC: | Brushed DC |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | BP5807 |
| liitäntä: | Parallel |
| toiminto: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Laajennettu kuvaus: | Motor Driver Bipolar Parallel 17-SIP |
| Kuvaus: | IC MOTOR DRIVER PAR 17SIP |
| Nykyinen - Tuotos: | 600mA |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |