Ostaa BQ24081DRCTG4 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö (maksimi): | 6.5V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 10-VSON (3x3) |
| Sarja: | - |
| Ohjelmoitavat ominaisuudet: | Current, Timer |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Solujen määrä: | 1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BQ24081DRCTG4 |
| liitäntä: | - |
| Vianmääritys: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Charger IC Lithium-Ion/Polymer 10-VSON (3x3) |
| Kuvaus: | IC LI-ION PWR MGMT 1CELL 10-SON |
| Nykyinen - Lataaminen: | Constant - Programmable |
| Latausvirta - Max: | 1A |
| Akun jännite: | 4.2V |
| akku kemia: | Lithium-Ion/Polymer |
| Email: | [email protected] |