Ostaa BQ24158YFFT BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö (maksimi): | 6V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 20-DSBGA (2.1x2) |
| Sarja: | - |
| Ohjelmoitavat ominaisuudet: | Current, Timer |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 20-UFBGA, DSBGA |
| Käyttölämpötila: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Solujen määrä: | 1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BQ24158YFFT |
| liitäntä: | I²C |
| Vianmääritys: | Over Temperature, Over Voltage |
| Laajennettu kuvaus: | Charger IC Lithium-Ion/Polymer 20-DSBGA (2.1x2) |
| Kuvaus: | IC BATT MGMT 1CELL LIION 20DSBGA |
| Nykyinen - Lataaminen: | Constant - Programmable |
| Latausvirta - Max: | 1.25A |
| Akun jännite: | 4.44V (Max) |
| akku kemia: | Lithium-Ion/Polymer |
| Email: | [email protected] |