Ostaa BQ24400PWR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö (maksimi): | 6V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 8-TSSOP |
| Sarja: | - |
| Ohjelmoitavat ominaisuudet: | Timer, Voltage |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -20°C ~ 70°C (TA) |
| Solujen määrä: | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan osanumero: | BQ24400PWR |
| liitäntä: | - |
| Vianmääritys: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Charger IC Multi-Chemistry 8-TSSOP |
| Kuvaus: | IC CHARGE MGMT NICD/NIMH 8-TSSOP |
| Nykyinen - Lataaminen: | - |
| Latausvirta - Max: | - |
| Akun jännite: | - |
| akku kemia: | Multi-Chemistry |
| Email: | [email protected] |