Ostaa BQ51052BYFPR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4 V ~ 10 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 28-DSBGA |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 28-XFBGA, DSBGA |
| Muut nimet: | 296-42158-2 BQ51052BYFPR-ND |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BQ51052BYFPR |
| Laajennettu kuvaus: | Wireless Power Receiver PMIC 28-DSBGA |
| Kuvaus: | IC WIRELESS RCVR/CHARGER 28DSBGA |
| Nykyinen - Supply: | 8mA |
| Sovellukset: | Wireless Power Receiver |
| Email: | [email protected] |