Ostaa BS107P BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | - |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±20V |
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | TO-92-3 |
| Sarja: | - |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 30 Ohm @ 100mA, 5V |
| Tehonkulutus (Max): | 500mW (Ta) |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Muut nimet: | BS107 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BS107P |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | - |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | N-Channel 200V 120mA (Ta) 500mW (Ta) Through Hole TO-92-3 |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On): | 2.6V, 5V |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 200V |
| Kuvaus: | MOSFET N-CH 200V 120MA TO92-3 |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 120mA (Ta) |
| Email: | [email protected] |