Ostaa BSP19,115 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 350V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 500mV @ 4mA, 50mA |
| transistori tyyppi: | NPN |
| Toimittaja Device Package: | SOT-223 |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 1.2W |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | TO-261-4, TO-261AA |
| Muut nimet: | 1727-5486-6 568-6958-6 568-6958-6-ND |
| Käyttölämpötila: | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BSP19,115 |
| Taajuus - Siirtyminen: | 70MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 350V 100mA 70MHz 1.2W Surface Mount SOT-223 |
| Kuvaus: | TRANS NPN 350V 0.1A SOT223 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 40 @ 20mA, 10V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 20nA (ICBO) |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 100mA |
| Email: | [email protected] |