Ostaa BTA24-600CW BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Off State: | 600V |
|---|---|
| Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max): | 1.3V |
| triac Tyyppi: | Alternistor - Snubberless |
| Toimittaja Device Package: | TO-220AB |
| Sarja: | Snubberless™ |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-220-3 |
| Muut nimet: | 497-2419 497-2419-5-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | BTA24-600CW |
| Laajennettu kuvaus: | TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 25A Through Hole TO-220AB |
| Kuvaus: | TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max): | 25A |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM): | 250A, 260A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 50mA |
| Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max): | 35mA |
| kokoonpano: | Single |
| Email: | [email protected] |