Ostaa BUL1403ED BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 650V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 2.5V @ 50mA, 500mA |
| transistori tyyppi: | NPN |
| Toimittaja Device Package: | TO-220AB |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 80W |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-220-3 |
| Käyttölämpötila: | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | BUL1403ED |
| Taajuus - Siirtyminen: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 650V 3A 80W Through Hole TO-220AB |
| Kuvaus: | TRANS NPN 650V 3A TO-220 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 15 @ 400mA, 3V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 1mA |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 3A |
| Email: | [email protected] |