Ostaa BUXD87T4 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 450V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1V @ 20mA, 200mA |
| transistori tyyppi: | NPN |
| Toimittaja Device Package: | DPAK |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 20W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Muut nimet: | 497-12153-2 |
| Käyttölämpötila: | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 26 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BUXD87T4 |
| Taajuus - Siirtyminen: | 20MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 450V 500mA 20MHz 20W Surface Mount DPAK |
| Kuvaus: | TRANS NPN 450V 0.5A DPAK |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 12 @ 40mA, 5V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | - |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 500mA |
| Email: | [email protected] |