Ostaa C0603C225M8RACTU BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 10V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Paksuus (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| lämpötila kerroin: | X7R |
| Koko / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Pakkaus / Case: | 0603 (1608 Metric) |
| Muut nimet: | 399-11682-2 C0603C225M8RAC7867 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 22 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | C0603C225M8RACTU |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | - |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 2.2µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 2.2UF 10V X7R 0603 |
| kapasitanssi: | 2.2µF |