Ostaa C0603C431F5GACTU BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 50V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±1% |
| Paksuus (Max): | 0.034" (0.87mm) |
| lämpötila kerroin: | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Pakkaus / Case: | 0603 (1608 Metric) |
| Muut nimet: | C0603C431F5GAC C0603C431F5GAC7867 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 22 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | C0603C431F5GACTU |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | Low ESL |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 430pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 430PF 50V NP0 0603 |
| kapasitanssi: | 430pF |