Ostaa C0805C221JDGACTU BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Toleranssi: | ±5% |
| Paksuus (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| lämpötila kerroin: | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) |
| Sarja: | C |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Muut nimet: | 399-11199-2 C0805C221JDGAC C0805C221JDGAC7800 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount, MLCC |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 22 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | C0805C221JDGACTU |
| Lead Style: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | High Voltage |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 220pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 220PF 1KV C0G/NP0 0805 |
| kapasitanssi: | 220pF |