Ostaa C0805C225K8PACTU BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 10V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±10% |
| Paksuus (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| lämpötila kerroin: | X5R |
| Koko / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Sarja: | C |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Muut nimet: | 399-3125-2 C0805C225K8PAC C0805C225K8PAC7800 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount, MLCC |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 22 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | C0805C225K8PACTU |
| Lead Style: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | Low ESL |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 2.2µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 2.2UF 10V X5R 0805 |
| kapasitanssi: | 2.2µF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |