Ostaa C0805F683M1RACTU BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 100V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Paksuus (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| lämpötila kerroin: | X7R |
| Koko / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Sarja: | FO-CAP |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Muut nimet: | C0805F683M1RAC C0805F683M1RAC7800 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount, MLCC |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 22 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | C0805F683M1RACTU |
| Lead Style: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | Open Mode |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.068µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 0.068UF 100V X7R 0805 |
| kapasitanssi: | 0.068µF |
| Sovellukset: | Boardflex Sensitive |
| Email: | [email protected] |