Ostaa C1206C473M4RACTU BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 16V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Paksuus (Max): | 0.035" (0.88mm) |
| lämpötila kerroin: | X7R |
| Koko / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Sarja: | C |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1206 (3216 Metric) |
| Muut nimet: | C1206C473M4RAC C1206C473M4RAC7800 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount, MLCC |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 22 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | C1206C473M4RACTU |
| Lead Style: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | - |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.047µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 0.047UF 16V X7R 1206 |
| kapasitanssi: | 0.047µF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |