Ostaa C122F1G BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - On State (VTM) (Max): | 1.83V |
|---|---|
| Jännite - Off State: | 50V |
| Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max): | 1.5V |
| Toimittaja Device Package: | TO-220AB |
| Sarja: | - |
| SCR Tyyppi: | Standard Recovery |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-220-3 |
| Muut nimet: | C122F1G-ND C122F1GOS |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 17 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | C122F1G |
| Laajennettu kuvaus: | SCR 50V 8A Standard Recovery Through Hole TO-220AB |
| Kuvaus: | THYRISTOR SCR 8A 50V TO-220AB |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max): | 8A |
| Nykyinen - Off State (Max): | 10µA |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM): | 90A @ 60Hz |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 30mA |
| Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max): | 25mA |
| Email: | [email protected] |