Ostaa C2225C112MZGACTU BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 2500V (2.5kV) |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Paksuus (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| lämpötila kerroin: | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension: | 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm) |
| Sarja: | C |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 2225 (5763 Metric) |
| Muut nimet: | C2225C112MZGAC C2225C112MZGAC7800 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount, MLCC |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 22 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | C2225C112MZGACTU |
| Lead Style: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | High Voltage |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 1100pF ±20% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 1100PF 2.5KV NP0 2225 |
| kapasitanssi: | 1100pF |
| Sovellukset: | SMPS Filtering |
| Email: | [email protected] |