Ostaa CB1AF-P-24V BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 14 VDC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | 2.4 VDC |
| päättyminen Style: | PC Pin |
| kytkentäjännite: | 28VDC - Nom |
| Sarja: | CB |
| Release Time: | 15ms |
| Relay Type: | Automotive |
| Pakkaus: | Bulk |
| Muut nimet: | 255-2176 CB1AF-P-24V-ND CB1AFP24V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Toiminta-aika: | 15ms |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | CB1AF-P-24V |
| ominaisuudet: | Sealed - Flux Protection |
| Laajennettu kuvaus: | Automotive Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole |
| Kuvaus: | RELAY AUTOMOTIVE SPST 20A 24V |
| Ota Arvostelu (Current): | 20A |
| Yhteydenotto Material: | Silver Alloy, Cadmium Free |
| Yhteydenottolomake: | SPST-NO (1 Form A) |
| Coil Voltage: | 24VDC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 320 Ohms |
| Coil Virta: | 1.8 W |
| Coil Current: | 75mA |