Ostaa CD214A-F1400 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.25V @ 1A |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 400V |
| Toimittaja Device Package: | DO-214AC |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 25ns |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | DO-214AC, SMA |
| Muut nimet: | CD214A-F1400-ND CD214A-F1400TR |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | -55°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | CD214A-F1400 |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Standard 400V 1A Surface Mount DO-214AC |
| diodi Tyyppi: | Standard |
| Kuvaus: | DIODE GEN PURP 400V 1A DO214AC |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 5µA @ 40V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 1A |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | 10pF @ 4V, 1MHz |