Ostaa CLA1108-3-50TR-R BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | - |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Koko / Dimension: | 1.063" L x 0.433" W (27.00mm x 11.00mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | CLA |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | CLA1108-3-50TR-R |
| induktanssi: | 50nH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Taajuus - Testi: | 1MHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 50nH Unshielded Inductor 80A 0.28 mOhm Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 50NH 80A 0.28 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 0.28 mOhm |
| Nykyinen arvostelu: | 80A |