Ostaa CS218-35D BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - On State (VTM) (Max): | 2.2V |
|---|---|
| Jännite - Off State: | 400V |
| Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max): | 1.5V |
| Toimittaja Device Package: | TO-218 |
| Sarja: | - |
| SCR Tyyppi: | Standard Recovery |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-218-3 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | CS218-35D |
| Laajennettu kuvaus: | SCR 400V 35A Standard Recovery Through Hole TO-218 |
| Kuvaus: | DIODE RECT 35A 400V TO-218 |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max): | 35A |
| Nykyinen - Off State (Max): | 20µA |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM): | 400A @ 100Hz |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 75mA |
| Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max): | 50mA |