Ostaa CSD19502Q5BT BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 3.3V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±20V |
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | 8-VSON (5x6) |
| Sarja: | NexFET™ |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 4.1 mOhm @ 19A, 10V |
| Tehonkulutus (Max): | 3.1W (Ta), 195W (Tc) |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | 8-PowerTDFN |
| Muut nimet: | 296-44043-6 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | CSD19502Q5BT |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 4870pF @ 40V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 62nC @ 10V |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | N-Channel 80V 100A (Ta) 3.1W (Ta), 195W (Tc) Surface Mount 8-VSON (5x6) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On): | 6V, 10V |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 80V |
| Kuvaus: | MOSFET N-CH 80V 100A SON5X6 |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 100A (Ta) |