Ostaa CSR2512A0R01F BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±50ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | 2512 |
| Koko / Dimension: | 0.250" L x 0.118" W (6.35mm x 3.00mm) |
| Sarja: | CSR |
| Resistance (ohmia): | 0.01 |
| Virta (wattia): | 2W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 2512 (6432 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 170°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | CSR2512A0R01F |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| ominaisuudet: | Current Sense |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.01 Ohm ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Element |
| Kuvaus: | RES SMD 0.01 OHM 1% 2W 2512 |