Ostaa CTS100LVEL32NG BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Trigger Type: | Positive Edge |
| Ajoitus: | - |
| Toimittaja Device Package: | 8-MLP (2x2) |
| Sarja: | 100LVEL |
| asettaa uudelleen: | Asynchronous |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-VFDFN Exposed Pad |
| Muut nimet: | CTX1314TR |
| Käyttölämpötila: | -45°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Elements: | 1 |
| Bittien lukumäärä Element: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | CTS100LVEL32NG |
| Logic Type: | Divide-by-2 |
| Laajennettu kuvaus: | Counter IC Divide-by-2 Element 1 Bit Positive Edge 8-MLP (2x2) |
| Suunta: | - |
| Kuvaus: | IC CLK DIVIDER 2 LVPECL |
| laskentavilkkauden: | 2.6GHz |
| Email: | [email protected] |