Ostaa CTX500-1-52LP-R BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Toroidal |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.945" Dia (24.00mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | CTX |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 513-1737 CTX500-1-52LP CTX500-1-52LP-ND CTX500-1-52LP-R-ND CTX500152LPR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 75°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Powdered Iron |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | CTX500-1-52LP-R |
| induktanssi: | 500µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.602" (15.30mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 500µH Unshielded Toroidal Inductor 1.7A 361 mOhm Max Radial |
| Kuvaus: | FIXED IND 500UH 1.7A 361 MOHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 361 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 1.7A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 1.9A |
| Email: | [email protected] |