Ostaa DA3S101A0L BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.2V @ 100mA |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 80V |
| Toimittaja Device Package: | SSMini3-F3-B |
| Nopeus: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Sarja: | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 3ns |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SC-89, SOT-490 |
| Muut nimet: | DA3S101A0L-ND DA3S101A0LTR |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | 150°C (Max) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | DA3S101A0L |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Standard 80V 100mA (DC) Surface Mount SSMini3-F3-B |
| diodi Tyyppi: | Standard |
| Kuvaus: | DIODE GEN PURP 80V 100MA SSMINI3 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 100nA @ 80V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 100mA (DC) |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | 1.2pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |