Ostaa DA3X101J0L BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.2V @ 100mA |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 80V |
| Toimittaja Device Package: | SC-59-3 |
| Nopeus: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Sarja: | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 3ns |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | 150°C (Max) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | DA3X101J0L |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 80V 150mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| diodi Tyyppi: | Standard |
| diodikonfiguraatiolla: | 1 Pair Common Anode |
| Kuvaus: | DIODE ARRAY GP 80V 150MA SC59-3 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 100nA @ 80V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode): | 150mA (DC) |