Ostaa DB2J20100L BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 550mV @ 500mA |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 20V |
| Toimittaja Device Package: | SMini2-F5-B |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 4.3ns |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SC-90, SOD-323F |
| Muut nimet: | DB2J20100LTR |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | 125°C (Max) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | DB2J20100L |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Schottky 20V 500mA Surface Mount SMini2-F5-B |
| diodi Tyyppi: | Schottky |
| Kuvaus: | DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SMINI2 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 10µA @ 10V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 500mA |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | 12pF @ 10V, 1MHz |