Ostaa DF10S2 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Peak Reverse (Max): | 1000V |
|---|---|
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.1V @ 2A |
| teknologia: | Standard |
| Toimittaja Device Package: | 4-SDIP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 4-SMD, Gull Wing |
| Muut nimet: | DF10S2TR |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | DF10S2 |
| Laajennettu kuvaus: | Bridge Rectifier Single Phase 1000V 2A Surface Mount 4-SDIP |
| diodi Tyyppi: | Single Phase |
| Kuvaus: | DIODE BRIDGE 1000V 2A SDIP |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 3µA @ 1000V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 2A |
| Email: | [email protected] |