Ostaa DLP31SN551SL2L BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 16V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | - |
| Koko / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Sarja: | DLP31 |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1206 (3216 Metric) (4 Leads) |
| Muut nimet: | 490-2480-2 PLP3216S551SL2T1 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Lines: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | DLP31SN551SL2L |
| Induktanssi @ Taajuus: | - |
| Impedanssi @ Taajuus: | 550 Ohm @ 100MHz |
| Korkeus (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Suodatintyyppi: | - |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 550 Ohm @ 100MHz 100mA DCR 3.6 Ohm |
| Kuvaus: | CMC 100MA 2LN 550 OHM SMD |
| DC-vastus (DCR) (maksimi): | 3.6 Ohm |
| Card Paksuus (mm): | 100mA |
| Hyväksynnät: | - |
| Email: | [email protected] |