Ostaa DRA3P48E4 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Load: | 48 ~ 510 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 18 ~ 28VDC |
| päättyminen Style: | Screw Terminal |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Sarja: | DRA3P |
| Relay Type: | Contactor |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Module |
| lähtö Tyyppi: | AC, Zero Cross |
| Muut nimet: | CC2180 DRA3P48E4-ND |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | - |
| Asennustyyppi: | DIN Rail |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 3 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | DRA3P48E4 |
| Tyhjäkäyntivirran: | 4.2A |
| Laajennettu kuvaus: | Solid State Contactor 3PST (3 Form A) Module |
| Kuvaus: | RELAY CONTACT 3PH 480VAC 4A |
| Piiri: | 3PST (3 Form A) |
| Email: | [email protected] |