Ostaa DRC3R48B400 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Load: | 48 ~ 510 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 90 ~ 140VAC |
| päättyminen Style: | Screw Terminal |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Sarja: | Solicon DRC |
| Relay Type: | Contactor |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Module |
| lähtö Tyyppi: | AC |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | - |
| Asennustyyppi: | DIN Rail |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 3 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | DRC3R48B400 |
| Tyhjäkäyntivirran: | 7.6A |
| Laajennettu kuvaus: | Solid State Contactor 3PST (3 Form A) Module |
| Kuvaus: | REV 480V 7.6A 120 VAC NO AUX |
| Piiri: | 3PST (3 Form A) |
| Email: | [email protected] |