Ostaa DRQ125-8R2-R BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±20% |
|---|---|
| Testainduktanssi - kytketty sarjaan: | 32.19µH |
| Koko / Dimension: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | DRQ |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | 513-1288-2 DRQ125-8R2 DRQ125-8R2-ND DRQ125-8R2-R-ND DRQ125-8R2R |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä kelat: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | DRQ125-8R2-R |
| Induktanssi - kytketty rinnakkain: | 8.048µH |
| Korkeus: | 0.236" (6.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 17.6 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Kuvaus: | INDUCT ARRAY 2 COIL 8.048UH SMD |
| DC-vastus (DCR) - sarja: | 70.5 mOhm |
| DC-vastus (DCR) - rinnakkainen: | 17.6 mOhm |
| Nykyinen saturaatio - sarja: | 3.93A |
| Nykyinen kylläisyys - rinnakkain: | 7.86A |
| Virta-arvo - sarja: | 2.77A |
| Nykyinen Rating - Parallel: | 5.54A |