Ostaa DS15BA101SDX/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3.135 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Buffer, ReDriver |
| Toimittaja Device Package: | 8-WSON (3x3) |
| Signaalin ilmastointi: | - |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| ulostulo: | CML, LVDS |
| Muut nimet: | DS15BA101SDX DS15BA101SDX-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Kanavien lukumäärä: | 1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | DS15BA101SDX/NOPB |
| panos: | CML, LVDS, LVPECL |
| Laajennettu kuvaus: | Buffer, ReDriver 1 Channel 1.5Gbps 8-WSON (3x3) |
| Kuvaus: | IC REDRIVER LVDS 1CH 8WSON |
| Viiveaika: | 1.1ns |
| Datanopeus (maksimi): | 1.5Gbps |
| Nykyinen - Supply: | 45mA |
| Kapasitanssi - Input: | - |
| Sovellukset: | LVDS |
| Email: | [email protected] |